Narodowy Szlak Historyczny Pony Express jest Narodowy Szlak Historyczny Stanów Zjednoczonych upamiętniający trasę usługi pocztowej przez Stary zachód, między St. Joseph w stanie Missouri a San Francisco w Kalifornii, od 3 kwietnia 1860 do października 1861 roku. Zdumiewający był fakt, że list mógł zostać dostarczony wzdłuż 1800-kilometrowego szlaku w zaledwie 10 dni.
Rozumiesz
Została założona w 1859 roku jako Leavenworth and Pike's Peak Express Company z 1859 roku. W 1860 roku firma przekształciła się w Central Overland California i Pikes Peak Express Company, założoną przez Williama H. Russella, Alexandra Majorsa i Williama B. Waddella. Tak szybko, jak młody jeździec przetarł szlak przez pół kontynentu, technologia zastąpiła sposób jeźdźca konnego. Telegraf mógł zrobić to samo, szybciej i taniej. A do 1869 roku kolej transkontynentalna umożliwiła szybkie wysyłanie towarów o dowolnej wadze.
Podróż Narodowym Szlakiem Historycznym Pony Express odbywa się w dużej mierze dla historycznego zrozumienia przeszłości; istnieje jednak wiele powodów, dla których warto odwiedzić szlak. Po pierwsze, oczywiście, nauka Pony Express. Po drugie, są równoległe historie Szlak oregoński, Szlak Kalifornijski i Szlak Mormonów. Wreszcie, Twoje podróże zabiorą Cię w jedne z najbardziej zapierających dech w piersiach krajobrazów w Stanach Zjednoczonych. Ten plan podróży koncentruje się na Pony Express, ale będzie brał styczne, gdy tego wymagają.
Przygotować
Przede wszystkim zdobądź mapy. Nowoczesny system Interstate nie zabierze Cię po szlakach; Interstates zaprojektowano z myślą o szybkości i wydajności, ale trasa Pony Express została zaprojektowana z myślą o innym rodzaju wydajności. Ta wydajność opierała się na — a nie odtwarzaniu — koła.
Jak wcześniej wspomniano, trzy trasy biegną w tym samym ogólnym kierunku, co Pony Express, a Pony Express wykorzystał ustalone trasy, aby utrzymać niskie koszty.
Podczas zjeżdżania z autostrady utrzymuj orientację. Najgorsze, co może się zdarzyć na większości szlaku, to zawrócenie i konieczność cofania się, aby wrócić właściwą drogą.
Wchodzić
Napęd
Ten plan podróży omawia trasę podróży z Missouri do Kalifornii. Najbardziej logiczna trasa zaczyna się w Missouri i prowadzi na zachód.
Cele podróży
Wzdłuż szlaku znajdują się pomniki, tablice, muzea i zabytki.
Missouri
- 1 Narodowe Muzeum Szlaków Pogranicza, 318 Zachodni Pacyfik, Niepodległość, ☏ 1 816 325-7575. Chociaż nie znajduje się to bezpośrednio na szlaku, jeśli zaczynasz swoją podróż, wokół obszaru Kansas City, jest to świetne miejsce do odwiedzenia, aby uzyskać perspektywę na historyczny krajobraz.
Missouri jest znane z kilku amerykańskich prezydentów. Będąc tutaj w Niezależność, można zobaczyć dom prezydenta Harry'ego S. Trumana.
Święty Józef
- 2 Muzeum Pony Express, 914 Penn St, St Joseph, ☏ 1 816-279-5059, bez opłat: 1-800-530-5930, faks: 1 816-233-9370. marzec-listopad: Pn-Sa 9-17, Nd 11-16; Grudzień-Luty: Pn-Sob 9:00-16:00, Nd 11:00-16:00. Pony Express Museum to muzeum transportu w Saint Joseph w stanie Missouri, dokumentujące historię Pony Express, pierwszej szybkiej linii pocztowej na kontynencie północnoamerykańskim od rzeki Missouri do wybrzeża Pacyfiku. Dorosły 6 USD, senior 5 USD, student 3 USD, poniżej 6 lat Gratis.
- 3 Pate House.
Kansas
Iowa
Nebraska
- 5 Stacja Rock Creek, Fairbury.
- 6 Wzgórze Kalifornijskie, Brule.
- 7 Park stanowy Ash Hollow, Lewellena.
- 8 Pomnik narodowy Scotts Bluff/Przełęcz Mitchella, Gering.
- 9 Narodowe miejsce historyczne Chimney Rock, Bridgeport, bez opłat: 1 308-586-2581. Codziennie 9-17. Dorośli 3 USD, posiadacze kart NPS Pass 2 USD, dzieci za darmo.
Kolorado
Wyoming
- 10 Fort Laramie NHS/Bedlam Ruts, Fort Laramie.
- 11 Zarejestruj stację Cliff & Sand Point, Guernsey.
- Aleja Skał, na Drodze Trującego Pająka na zachód od Casper.
- 12 Skała Niepodległości, na rzece Sweetwater.
- Diabła Brama, na rzece Sweetwater. Krótka wędrówka.
- Przełęcz Południowa, South Pass w pobliżu South Pass. Krótka wędrówka.
- Mały Kanion Emigracyjny. Mały Kanion Emigracji: Mormon Flat do Big Mountain, 4,5 mil 4x4 i dostęp dla koni (rozległe odcinki szlaków).
- Droga Oregon Trail. Oregon Trail Road: Mills, WY do WYO-220 na północ od Independence Rock, 41,5 mil (Długa wędrówka (dostęp do rozległych odcinków szlaków))
- Segment South Pass. Segment South Pass: Independence Rock do rozstania dróg, 125 mil (Długa wędrówka (dostęp do rozległych odcinków szlaków)); Rozstanie dróg: koniec odcinka South Pass
- Z Fort Bridger do Muddy Creek. Z Fort Bridger do Muddy Creek: około 14 mil (długa wędrówka (dostęp do rozległych odcinków szlaków))
- 13 Narodowe Centrum Interpretacyjne Szlaków Historycznych, Kacper.
Utah
- BLM Backcountry Byway. Z Fairfield do Ibapah: 133 mile (długa wędrówka (dostęp do rozległych odcinków szlaków))
- 14 Muzeum Parku Stanowego Camp Floyd.
Nevada
- 15 Stanowy park historyczny Fort Churchill, Srebrne źródła. Fort chronił wczesnych osadników i kurs poczty Pony Express, a teraz jest utrzymywany w stanie aresztowanego rozkładu.
Kalifornia
- 16 Budynek B.F. Hastings (Pony Express Terminus), 1006 II ul., sakramento. Był zachodnim punktem końcowym Pony Express. Budynek jest narodowym zabytkiem historycznym i obecnie zawiera centrum turystyczne miasta.
- Centrum dla zwiedzających, 1002 2. miejsce, ☏ 1 916-808-7644. Świetna baza wypadowa na wycieczki po całym regionie Sacramento. wolny.